Z uwagi na wyjątkową sytuację, jesteśmy zmuszeni wstrzymać wysyłki za granicę. Zamówienia wciąż można składać, lecz paczki zagraniczne będą dostarczane później.

Szukaj

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Brak wyników

Wyniki Konkurs WKSKLEP

UWAGA, kod rabatowy ważny do 23:59 -15%: STUDENT

Od teraz darmowa wysyłka od 119zł!

Zwycięzcy konkursów z 09.10.2017 


Złoty Dzik: Mateusz Rudnicki (https://www.facebook.com/mrteoos?fref=ufi&rc=p)

 

Główne nagrody + ich oznaczona ekipa dostaje niespodzianki:

Michał Krygowski (https://www.facebook.com/michalkrygowski?fref=ufi&rc=p)

Paulina Szramowska (https://www.facebook.com/paulina.szramowska.1?fref=ufi&rc=p) 

 Niespodzianki dla ekipy wrzucimy do tej samej paczki.

 

Tomasz Żak (https://www.facebook.com/xzakuux?hc_ref=ARRBWmR3mief488znmFUbIGmAtDSiSK7wh0PaQeU2xRZZ3tdT_BIDNMMFwtIWVkqDqI)

 

10 zestawów leci do:

Agata Rybarczyk (https://www.facebook.com/agata.rybarczyk.372?hc_ref=ARTH1NvN6gNdNcyP0-OF95xSJmskGRQNt95r68UfkSldux2cUPsW4v4g59eMi04pZ90)

Artur Grzywacz (https://www.facebook.com/artur.grzywacz.54?hc_ref=ARQDpiZ0mN-5mSO4zvkR2QULUFpEITTpsh43_yMgr6ot0jk7OpmeYsQVb-un7g1n9gc)

Łukasz Bęben (https://www.facebook.com/profile.php?id=100001569815452&hc_ref=ARRgKQREjMgUkwvXyZAwli6E7KsdYxtzyjMOHUUgjyYVS-unBRo9yTwXcQUjvcQD6kA)

Konrad Fidelus (https://www.facebook.com/konrad.fidelus?fref=ufi&rc=p)

Mikołaj Szczepański (https://www.facebook.com/miki.side?hc_ref=ARRp1ADj24v81Tv6SvcQUtEB57nLzraIG5dB3bBDprYgXrXqQnVFMvGoalpdI34rt_g)

Dorota Tarnowska (https://www.facebook.com/dorota.tarnowska.1?hc_ref=ARTasmlKNvyrOVwSWnGgIPG5yU398KMrcCBNYQsiVHNynqD-QU1ef3Jm093Ftl8Ugxw)

Janek Kubacki (https://www.facebook.com/jan.kubacki.71?hc_ref=ARQyJKa4qB3kl2xATx-4V3blSkGkoYlmDjwf-vxlA8qcPLy5hZ7TMoJprb4w9_aie9o)

Klaudia Zielińska (https://www.facebook.com/klaudia.zielinska.731?fref=nf)

Konrad Rydzewski (https://www.facebook.com/konrad.rydzewski.1?hc_ref=ARQkpVlH7nWmwdRWCQO5m7SFbOPP0iXuFQ58Qksqh5v9M7_hqVRIF2Q2QFGpDh5KJo4)

Aleksandra Sowa (https://www.facebook.com/sowuszka?hc_ref=ARTpqNqJhLoq2MGSe4pb4QP19SEc4RZjy7tilHiOtPiXQ1oXmao1odsedFxxe9MCs68) 



Prosimy zwycięzców o podanie danych adresowych oraz numeru telefonu na konkursy@wksklep.pl tytułem [09.10] Imię Nazwisko**. Prosimy powołać się na ten konkurs i link do wyników.

** Mail zatytułowany inaczej nie będzie dostarczony, dane adresowe oraz telefon są wymagane do wysłania paczki.

NAJNOWSZE Promocje WKSKLEP 

Polecane produkty: Nowości WK

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj